Vážení priatelia.

 

Máte nejaké zdravotné problémy? Máte bolesti v chrbtici, kĺboch, trápia Vás migrény, bolesti hlavy, ste vystresovaní resp. pociťujete únavu alebo slabosť? Potrebujete sa zbaviť celulitídy, nadváhy alebo STRIE ? Alebo jednoducho si potrebujete len oddýchnuť a nabrať nové sily alebo máte chuť na dobrú masáž? Ak ste na niektorú z otázok odpovedali „áno“ ste na správnej adrese. Som pripravený Vám pomôcť a ponúknuť Vám tie najlepšie služby.

Vždy pred absolvovaním jednotlivých masáží, klienta oboznámim s postupom, vysvetlím mu, čo ktorá masáž obnáša a čo sa ňou docieli. Zákazník je tak informovaný a môže lepšie napomôcť procesom, ktoré pri a po masáži v tele prebiehajú. Masáže vykonávam v priestoroch môjho masážneho salónika za spolupôsobenia blahodárnych účinkov tónov relaxačnej hudby.

Masáž odporúčam aj zdravému človeku, absolvovať minimálne raz za 2 týždne. Pravidelnosťou sa zabezpečí, že regenerácia bude mať priaznivý a dlhodobý vplyv na telesnú a aj duševnú stránku...

Masážno-relaxačné služby, ktoré poskytujem sú nadštandardné. K masáži vždy poskytujem aj poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu, stravovania resp. doporučenia k užívaniu bylinkových čajov či iných prípravkov alebo postupov alternatívnej medicíny.

Okrem relaxu a uvoľnenia svalstva, masáž napomáha k udržiavaniu zdravia, t.j. celkovej fyzickej a psychickej pohode, pružnosti a vitalite. Človek udržiavaný v dobrej kondícií dokáže predísť prechladnutiu, infekcii či zhoršeniu zdravia v komplexe.

Vyberte si prosím z bohatej ponuky masáží a navštívte nás. Urobíte tak niečo pre seba, ale hlavne pre svoje zdravie.

Na Vašu návštevu sa teší masér Ján Ostrovský.